Zarządzanie czasem

Większość z naszej, (niestety wciąż zaledwie) 24-godzinnej doby jest ogromnym, wymagającym wyzwaniem – wciąż pełna skrzynka mailowa, dziesiątki spotkań, setki telefonów. Zbyt wiele do zrobienia i zbyt mało czasu – to pierwszoplanowy problem, któremu muszą stawić czoła biznesmeni, menadżerowie, kierownicy, dyrektorzy, pracownicy. Każdy biznesmen, menedżer, kierownik, dyrektor, czy pracownik ma ograniczony czas pracy, więc niezmiernie ważne jest zarządzanie tym czasem. Codziennie musimy decydować co, jak i kiedy zrobić, by nasza praca była jak najbardziej efektywna, skuteczna.

Szkolenie z zarządzania czasem uczy nas doceniać wartość czasu, pokazuje fundamentalne zasady gospodarowania swoim czasem, pokazuje jak zbalansować czas pracy i wolny czas spędzany w domu. Przede wszystkim jednak pokazuje jak unikać niepotrzebnych strat cennego czasu, gdyż jak powszechnie wiadomo – czas to pieniądz. Praktyczność szkolenia z zarządzania czasem jest zatem niepodważalna – to jedno z najbardziej praktycznych szkoleń w ofercie.

Ukończywszy szkolenie z zarządzania czasem potrafimy:

  • znajdować priorytety i sporządzać praktyczne listy planowanych działań,
  • korzystać z „przypominaczy”,
  • umiejętnie zarządzać pocztą elektroniczną,
  • skutecznie i praktycznie organizować zajęcia współpracownikom,
  • śmiało odrzucać niepotrzebne działania.

Jak widać szkolenie z zarządzania czasem jest przydatne w pracy każdego lidera, eksperta, osoby zarządzającej zasobami ludzkimi, a także każdego, kto chce zwiększyć efektywność swojej pracy. Poznawszy podstawowe praktyczne techniki gospodarowania i zarządzania czasem potrafimy ogarnąć znacznie większą ilość obowiązków, które niejednokrotnie znienacka na nas spadają.