Opisy szkoleń

Negocjacje

Po czym poznasz, że zawarłeś dobrą umowę? Po uczciwej cenie? Eksperci w dziedzinie negocjacji znają odpowiedzi na powyższe pytania. W praktycznych szkoleniach z negocjacji można nauczyć się, jak jeszcze przed podjęciem negocjacji wiedzieć jak wyjść z nich zwycięsko.

więcej o szkoleniach z negocjacji

Komunikacja

Efektywna komunikacja jest elementem niezbędnym w pracy lidera, eksperta, szefa, menedżera, managera. Począwszy od dyskusji „oko w oko”, skończywszy na wieloosobowych dyskusjach i grupowych prezentacjach. Szkolenia z komunikacji pokazują menedżerom jak osiągnąć sukces, używając sprawdzonych technik komunikacji.

więcej o szkoleniach z komunikacji

Zarządzanie czasem

Większość z naszej, (niestety wciąż zaledwie) 24-godzinnej doby jest ogromnym, wymagającym wyzwaniem – wciąż pełna skrzynka mailowa, dziesiątki spotkań, setki telefonów.Szkolenie z zarządzania czasem uczy nas doceniać wartość czasu, pokazuje fundamentalne zasady gospodarowania swoim czasem, pokazuje jak zbalansować czas pracy i wolny czas spędzany w domu.

więcej o szkoleniach z zarządzania czasem

Obsługa Klienta

Czym jest profesjonalna obsługa klienta? Co oznacza dobry service? Jak uczynić „dobry” „ doskonałym”? Jak uniknąć charakterystycznych pomyłek podczas obsługi klienta? Jak procentuje umiejętne podejście do klienta? Jak skutecznie radzić sobie z trudnym klientem?

więcej o szkoleniach z obsługi Klienta

Telemarketing

Szkolenia dla telemarketerów – szkolenia z obsługi klienta przez telefon, są niezbędne dla firm pragnących osiągać lepsze wyniki, nie tylko finansowe. Od telemarketerów – profesjonalnych, kompetentnych, zainteresowanych sprawami firmy, zależy jej szeroko pojęty wizerunek. Na szkoleniu z telemarketingu można dowiedzieć się jak przez telefon stworzyć właściwy obraz nie tylko własnej osoby, ale i całej firmy.

więcej o szkoleniach z telemarketingu

Profesjonalna asystentka i sekretarka

Dzwoni kilka telefonów jednocześnie, współpracownicy co chwila o coś dopytują, a w tym samym momencie do biura wchodzi klient… Tylko profesjonalna asystentka i sekretarka – prawa ręka szefa jest w stanie ogarnąć ten zamęt

więcej o szkoleniach profesjonalna asystenkta i sekretarka

Dla Menadżerów

Omówimy teraz profesjonalne szkolenie z rekrutacji dla managerów. Każdy menedżer praktycznie co dnia otrzymuje do swoich rąk kilka bądź kilkanaście CV od potencjalnych pracowników. Skuteczny i profesjonalny manager zna zasady rekrutacji i doboru właściwych ludzi na właściwe stanowiska

więcej o szkoleniach dla Menadżerów

Zarządzanie szkoleniami

Nie będzie odkrywczym stwierdzenie, że profesjonalny menedżer to ekspert od zarządzania – zarządzania ludźmi, zarządzania czasem, zarządzania finansami etc. W rozwijającej się firmie niezwykle przydatne są także umiejętności z zakresu zarządzania szkoleniami.

więcej o szkoleniach z zarządzania szkoleniami

Szkolenia dla Trenerów

Nieustanne pogłębianie swojej wiedzy to podstawowe zadanie każdego trenera. Systematyczne unowocześnianie prowadzonych przez siebie szkoleń, wzbogacanie ich o najnowsze wiadomości tematyczne czyni je coraz lepszymi, a co za tym idzie zwiększa zapotrzebowanie na nie.

więcej o szkoleniach dla Trenerów

Sprzedaż

Szkolenia ze sprzedaży cieszą się ogromną popularnością. Jest to zapewne spowodowane niesłychanym wzrostem znaczenia handlu we współczesnej gospodarce. Oczywistym jest fakt, że bez skutecznego działu sprzedaży nie jest w stanie funkcjonować praktycznie żadna firma.

więcej o szkoleniach ze sprzedaży

Antystresowe

Czas na parę słów na temat szkolenia „Jak radzić sobie ze stresem?”. Telefony, spotkania, projekty, dokumenty… czyli wciąż za dużo pracy, a za mało czasu. Obniżenie poziomu stresu skutkuje przede wszystkim naszym lepszym samopoczuciem, dobrym humorem i zapałem do dalszej pracy. Nie sposób nie wspomnieć także o błogosławiennym wpływie obniżania poziomu stresu na nasze zdrowie.

więcej o szkoleniach ze sposobów radzenia sobie ze stresem