Prestiżowa nagroda dla Pracowni Gier Szkoleniowych
To jest moja strona Autor: nika dnia 2009-12-03 – 12:13

nasagaPalmę pierwszeństwa w niedawno rozstrzygniętym międzynarodowym konkursie NASAGA na najlepszy projekt gry otrzymała Pracownia Gier Szkoleniowych. Wyróżnienie przyznane Polakom przez NASAGA to przełom na rynku gier szkoleniowych, zdominowanym dotychczas przez Amerykanów i Holendrów.

Północnoamerykańskie Stowarzyszenie Symulacji i Gier (NASAGA) zrzesza ekspertów w dziedzinie projektowania gier, które na celu mają podnoszenie efektywności pracy poprzez innowacyjne podejście i techniki. Operacja Strike Fighter spełniła wysokie wymagania NASAGA, zyskując sobie tym samym miano najlepszej na rynku gry szkoleniowej, wspomagającej naukę efektywnej komunikacji, negocjacji i rozwiązywania konfliktów.

Metoda edukacji poprzez gry na polskim rynku szkoleniowym jest ciągle nowością. Tymczasem popularność tego narzędzia w sferze akademickiej i biznesowej wzrasta na świecie z każdym rokiem. Gry szkoleniowe to sprawdzone narzędzie, które – miejmy nadzieję – dzięki zwycięstwu  Pracowni Gier Szkoleniowych, zyska równie wielką popularność także na polskim rynku szkoleniowym.

Więcej informacji na stronie Pracowni Gier Szkoleniowych.

Komentowanie wyłączone.