Złoty Laur ponownie dla BERNDSON Szkolenia
To jest moja strona Autor: nika dnia 2009-10-08 – 11:37

Złoty Laur Klienta 2009Mianem Najlepszych Szkoleń Biznesowych na polskim rynku ponownie utytułowano szkolenia firmy BERNDSON. Firma trwa na pozycji lidera pośród firm szkoleniowych.

Budując markę w oparciu o eskpercki standard oraz klarowne podejście do klientów, firma skoncentrowała się na kluczowych obszarach potencjału firmy. „Twój Rozwój, Twoja Wartość” – to motto firmy i jednocześnie fundament szkoleń dla nowoczesnych, inwestujących w pracowników firm.

Efektywność tego podejścia odzwierciedlają tytuły, którymi klienci honorują firmę:  Złoty Laur Klienta 2009 i 2008, Solidna Firma 2008 i 2007, firma Primus Inter Pares 2007 – to niektóre z listy nagród, która rokrocznie rośnie.  Jednak, „BERNDSON Szkolenia każdą nową nagrodę traktuje przede wszystkim jako zobowiązanie do tworzenia propozycji o niezmiennie najwyższym standardzie” – czytamy na w informacji prasowej na stronie PAP i tej zasadzie firma pozostaje wierna.

BERNDSON Szkolenia jest jednym z członków – założycieli Polskiej Izby Szkoleniowej,  oraz aktywnie współpracuje z polskimi uczelniami wyższymi, realizując projekty szkoleniowe m. in. z Akademią Górniczo – Hutniczą oraz Szkołą Główną Handlową.

Źródło: PAP SIZ

Komentowanie wyłączone.