Szkolenia otwarte BERNDSON już w Warszawie
To jest moja strona Autor: admin dnia 2009-05-05 – 11:53

Z początkiem maja ruszają w Warszawie szkolenia otwarte firmy BERNDSON – zdobywcy Złotego Lauru Klienta 2008 w kategorii Szkolenia Biznesowe. Bezpośrednia dostępność szkoleń BERNDSON w stolicy to rezultat utytułowania ich najlepszymi na polskim rynku w 2008 r.

Lista tytułów, którymi uhonorowano firmę w czasie sześciu lat jej obecności na rynku rośnie: Firma Primus Inter Pares 2007, Solidna Firma 2007 i 2008, a przede wszystkim Złoty Laur Klienta 2008 – to najważniejsze z tych, którymi może dotychczas pochwalić się BERNDSON. Swoją markę zdaje się zawdzięczać zastosowaniu najprostszej (lecz niekoniecznie powszechnie stosowanej) recepty na sukces: rzetelnej pracy i klarownej polityce wobec Klientów, a także zróżnicowanej ofercie, która ma odpowiadać na zapotrzebowanie rynku. Dopasowanie tematyki szkoleń do bieżącej – obecnie niełatwej dla sfery biznesu – sytuacji gospodarczej jest więc naturalną konsekwencją w działalności firmy: Zaawansowane negocjacje windykacyjne, Zarządzanie kosztami przedsiębiorstwa, Podnoszenie efektywności pracy – to niektóre z oferowanych obecnie w stolicy szkoleń BERNDSON. Na uwagę zasługuje również fakt pojawienia się nowego szkolenia, tym razem z zakresu Marketingu Internetowego – tematu wzbudzającego coraz szersze zainteresowanie. BERNDSON podkreśla też wagę doboru prowadzących: „Do każdego tematu dobieramy zawsze najlepszych specjalistów, gwarantujących, że szkolenie osiągnie zamierzony skutek.“ – czytamy na stronie, gdzie możemy także prześledzić udokumentowane życiorysy współpracujących z firmą Ekspertów.

BERNDSON jest również jednym z współzałożycieli istniejącej od 2004 r. Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, reprezentującej szkoleniowe środowisko na terenie kraju oraz zagranicą. Ponadto już od kilku lat udziela wsparcia projektom szkoleń na wyższych uczelniach w Polsce, takich jak Akademia Górniczo-Hutnicza, czy Szkoła Główna Handlowa.

Kampania towarzysząca pojawieniu się BERNDSON w Warszawie jest spójna z linią, której firma pragnie pozostać wierna, mimo odczuwalnej niestabilności rynku. Możliwość wyboru między Krakowem, a Warszawą należy więc postrzegać jako wyjście naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych Klientów firmy, dla których dwie atrakcyjne lokalizacje szkoleń będą dużym udogodnieniem.

Źródło: PAP

 

Linki sponsorowane:
                                                  Szkolenia Warszawa            Szkolenia Kraków

 

Kategoria:  

Komentowanie wyłączone.