Kongres Kadry o kryzysie
To jest moja strona Autor: admin dnia 2009-03-27 – 10:14

Już za miesiąc rozpocznie się w Warszawie IX edycja Kongresu Kadry. Odbywać się ona będzie pod myślą przewodnią: „HR: niepewne czasy – pewne rozwiązania”. Spotkania, organizowane dwa razy do roku, mają na celu – jak czytamy na stronie Kongresu – „adaptację najlepszych rozwiązań krajowych i światowych na rzecz podwyższania poziomu zarządzania personelem w polskich organizacjach”. Spotkania te stworzyć mają rozległe forum wymiany informacji dla grona polskich specjalistów zajmujących się zarządzaniem kadr na co dzień. Kongres Kadry ma za cel również prowadzenie dyskusji na temat trendów branżowych, zapewniając przy tym udział w dyskusjach specjalnych gości. W IX edycji Kongresu udział wezmą m.in.:
Larry Hochman – jeden z najpopularniejszych mówców na świecie, uhonorowany tytułem Europejskiego Mówcy Biznesowego Roku oraz uznany ekspert w dziedzinie przywództwa oraz lojalności Klienta;
Gerard O`Donovan |- założyciel obecnej na rynku od 1992 r. The Noble Manhattan Group – międzynarodowego lidera w kształceniu coachów, która jako jedyna odznaczona została akredytacją A+ przyznawaną przez Europejski Instytut Coachingu – najważniejszą i największą organizację akredytacyjną w Europie.

Andrew Mayo |- mentor w obszarze międzynarodowego zarządzania zasobami ludzkimi, oraz przewodniczący Stowarzyszenia HR w Wielkiej Brytanii. Jest także autorem pozycji takich, jak “Kształtowanie strategii szkoleń i rozwoju pracowników” (1998, 2004), “Wartość ludzka organizacji – ocenianie ludzi jako zasób” (2001). Mayo uznawany jest za jednego z najważniejszych myślicieli z zakresu HR.

Konferencja rozpocznie się 27 kwietnia w Hotelu Mariott i potrwa do 29 kwietnia. Szczegóły można znaleźć na stronie: http://kongreskadry.nf.pl/

Źródło: nf.pl

Kategoria:  

Komentowanie wyłączone.